Paslaugos

Mūsų paslaugos grindžiamos: PKR ir O&M. Ką tai reiškia?

ITS savo klientams siūlo visapusišką paketą. Mes užtikriname, kad Jūsų saulės elektrinė taps investicija į Jūsų ateitį, kartu su Jumis kuriame atsinaujinančios energijos viziją. Savo PKR paslaugomis padedame įgyvendinti šią viziją. PKR – planavimas, komponentų tiekimas ir realizavimas . Esame kartu nuo Jūsų komercinės saulės elektrinės kūrimo, reikalingų paslaugų įsigijimo iki prijungimo.

Mūsų paslaugos neapsiriboja vien saulės elektrinių statyba, mums labai svarbu būti kartu su klientais saulės elektrinės eksploatavimo metu – Operation, bei Maintenance – atliekant techninę priežiūrą.

PKR užtikrina Jūsų projekto įgyvendinimą.

Mes rūpinamės inžinerija, įrangos įsigijimu ir projekto realizavimu.

Planavimas

Planavimas yra idėjos sėkmės pamatas.
Nuo tinkamos vietos parinkimo, prijungimo prie tinklo iki reikiamų leidimų gavimo – su Jumis sistemingai atliekame kiekvieną žingsnį. Taigi mūsų klientai gali būti tikri, kad jie gauna geriausią saulės elektrinės teikiamą rezultatą.
Jau kurdami projektą analizuojame daugybę scenarijų ir naudojame savo patirtį (PKR) ir eksploatavimo (O&M) duomenis.
Tokiu būdu užtikriname struktūrizuotą ir optimizuotą projekto procesą, taip sumažiname riziką savo klientams, investuotojams ir bankams.
Mūsų verslo partnerių atranka yra pagrindinis kriterijus, siekiant sukurti ilgalaikės sėkmės projektą pagal galiojančius techninius ir teisinius standartus.

Komponentų tiekimas

Dirbame tik su rinkoje pripažintais gamintojais, užtikrinančiais kokybę, patikimumą ir ilgaamžiškumą.  Trys mūsų PKR paslaugų kriterijai garantuoja saugų patikimų komponentų įsigijimą:

  • Patirtis perkant saulės elektrinės įrangą.
  • Nuolatinis kokybės užtikrinimas.
  • Gaminių kvalifikacija.

Šie veiksniai garantuoja aukštą PKR saugumo standartą, kuris įtikina ne tik mūsų klientus, bet ir bankus bei investuotojus. Aukštos kokybės komponentai užtikrina saulės elektrinės ilgametę našą.

realizavimas

Daugelis procesų diegimo etape yra standartizuoti tiek, kad kiekviename žingsnyje galime dirbti maksimaliai efektyviai. Holistinis kokybės stebėjimas visose būtinose saulės elektrinės statybos srityse užtikrina sklandų įgyvendinimą. Būdami patyrę pramonės partneriai, žinome, kas svarbu mūsų klientams:

  • visų sričių specialistai;
  • komponentų patikrinimas;
  • projekto dokumentacija pagal IEC (International Electrotechnical Code);
  • darbo saugos taisyklių laikymasis;
  • išsami sandorių rizikos analizė visuose darbo etapuose.

O&M

Patikros, techninė priežiūra ir remontas yra esminiai Jūsų saulės elektrinės tvaraus veikimo elementai. ITS serviso komanda už Jus pasirūpina visomis priežiūros paslaugomis pagal gamintojo specifikacijas. Patyrę techninės priežiūros specialistai užtikrina, kad Jūsų sistema visada veiktų nepriekaištingai. Naudodami skaitmeninių paslaugų įrankius 24/7 stebime Jūsų saulės elektrinę.

Priežiūra

O&M: operacijos ir priežiūra
Kai jūsų saulės elektrinė sistema bus sumontuota ir pradės veikti – mes pradedame ilgalaikę partnerystę paremtą Jūsų turto priežiūra. Reguliarios priežiūros paslaugos ir eksploatavimas – trumpiau O&M paslaugos – yra vertės išlaikymo pagrindas, techninės sistemos valdymo ir inžinerinės paslaugos užtikrina, kad Jūsų saulės elektrinė bus profesionaliai veikianti ateityje.

Jūsų saulės elektrinę įrengė ne ITS? Jokiu problemų. Taip pat prižiūrime trečiųjų šalių  įrengtas saulės elektrines ir mielai Jums padėsime!