Apie mus

Apie mus

Individualūs techniniai sprendimai

Įmonė, kurios specializacija yra komercinių ir pramoninių saulės energijos sistemų statyba. Mūsų sprendimai yra patikimi, įperkami ir pelningi. Mūsų komanda remiasi aukščiausio lygio technologijų integracija, kokybiškomis paslaugomis ir ilgamete patirtimi visoje vertės grandinėje. Turėdami švarios energijos tiekimo viziją, įmonės nariai 2007 m. žengė pirmuosius žingsnius saulės energijos pramonėje Ispanijoje, o vėliau Vokietijoje.
Per daugelį metų sugebėjome sukaupti patirties iš įvairių pusių: projektų kūrimo, planavimo, saulės elektrinių montavimo, darbų ir projektų valdymo procesų. 2021 metais buvo priimtas sprendimas pradėti veiklą Lietuvoje.
Per daugiau nei 15 metų sėkmingai įgyvendinome  daugiau nei 100 pramoninės  saulės energijos projektų.

0 +
Metų patirties

Jūsų sėkmė yra mūsų prioritetas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. 

0
Metų patirties
0
MW
0
Įgyvendintų rojektų
0
Šalys

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas

Daugiau nei 15 metų patirtis ir daugiau nei 100 sėkmingai įgyvendintų projektų. Jūs gaunate patikimus rezultatus ir pigiausią, tvariausią ir saugiausią atsinaujinančios energijos šaltinį. Pakalbėkime apie Jūsų saulės projektą.

Tvarumas​

Mums tvarumas: sukurti pusiausvyrą tarp ekonomikos augimo, aplinkos apsaugos ir socialinės apsaugos. Klientams naudingas mūsų tvarus požiūris. Mes esame Jūsų pusėje nuo idėjos iki jos realizavimo. Eikite švarios energijos keliu su mumis.

Pasitikėjimas​

Klientų pasitikėjimas mumis yra didžiausias turtas. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas, siekdami šio tikslo, savo komandoms sukuriame pasitikėjimu grįstą aplinką. Nes mūsų klientai gali mumis pasitikėti tik tuo atveju, jei pasitikėjimas yra įmonės prioritetas.

Turite klausimų?

Kurkime ateitį kartu

Esame pasirengę sukurti geriausią atsinaujinančios energijos sprendimą jūsų verslo poreikiams!